Схеми процесів закупівлі

Ми графічно зобразили алгоритм публічних закупівель в системі Prozorro, згідно законів і нормативно-правових актів, що регуюють цей процесс

Відповідно до Закону "Про публічні закупівлі", тип закупівельного процесу визначається відповідно до порогових значень вартості предмету закупівлі, яка визначається річним планом. Визначені вартісні пороги (частина 1 ст.2 Закону) відрізняються залежно від характеру предмету закупівлі (поділ на роботи та товари/послуги) та типу замовника (загальний замовник та замовник, що здійснює діяльність в окремих сферах господарювання (п.4 частина 1 ст.1 ЗУ))

Порядок здійснення допорогових закупівель описано в наказі ДП "Зовнішторгвидав України" №35 від 13.04.2016.

Особливості здійснення закупівель для гарантованого забезпечення потреб оборони встановлюються окремим законом – ЗУ "Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони"

Нижче наведено деталізовані схеми за кожним процесом відповідно до поділу на конкурентні та неконкурентні закупівлі. Схема процесу закупівлі для потреб оборони наведена окремо.
Висловлюємо подяку Мирославу Опиру, розрозбнику Quintagroup, Лілії Лахтіоновій, заступнику директора Департаменту регулювання державних закупівель МЕРТУ, та Павлу Кирієнку, експерту з питань оборонних закупiвель, за допомогу в підготовці схем процесів закупівлі.

Пороги в закупівлях в залежності від предмету закупівлі і типу замовника

Обирайте тип закупівлі та тисніть щоб побачити в деталях етапи процесу закупівлі
Створено в рамках проекту "Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах" за фінансування USAID та UKAID