Набір відкрито!

Сертифікаційні курси з підвищення кваліфікації Фахівець з публічних закупівель Закупівельний менеджмент


Meeting the challenges of tomorrow!

Наша мета - підвищити рівень професіоналізму закупівельної функції державних та приватних організацій шляхом впровадження ефективних навчальних програм із залученням кращих світових та українських експертів закупівельної сфери та застосування найдієвішої системи у світі для навчання дорослих blended learning.

Вже понад 1300 фахівців із закупівель оцінили переваги навчальних програм у нашому Центрі та на нашій навчальній онлайн платформі.

Для того, щоб підвищити кваліфікацію та вивести наших випускників у топ фахівців на ринку праці, ми проводимо навчання за двома сертифікаційними програмами:

Фахівець з публічних закупівель

Закупівельний менеджмент

Завдяки аналізу фідбеку випускників, з кожним новим набором наші програми оновлюються та вдосконалюються. У свою чергу, Наглядова Рада та Команда Центру вдосконалення закупівель ретельно перевіряє кожну складову наших програм на предмет відповідності передовим світовим практикам, українському контексту та вимогам часу.

Додатковою перевагою навчальних програм є те, що ми - навчально-аналітичний Центр. Це значить, що на наших курсах поряд з топовими практиками закупівельної галузі як у бізнес, так і публічному секторі, викладають дата-аналітики нашого Центру, які проводять аналітичні дослідження, розробляють полісі брифи та IT інструменти.

Розпочавши навчання у Центрі вдосконалення закупівель KSE, Ви станете частиною спільноти професіоналів закупівельної галузі та зможете користуватися додатковими сервісами, розробленими для наших випускників.

КОНТАКТНА ОСОБА:

Олена Стародубцева

Координаторка навчальних програм Центру вдосконалення закупівель KSE

[email protected]

38 (067) 434 72 05

Наші контакти

Адреса: Київ, вул. Шпака, 3

Email: [email protected]

Телефон: +38 (067) 434 7650

Наш сайт:

https://cep.kse.ua/